M3 - "Együtt mozog az iskola" - Játékos sportnap

• 2018. május 18.
  • Menő menza
  • Tanév: 2017-2018
Az iskolai sportnapon az iskola valamennyi tanulója és tanárai is részt vesznek. Ügyességi versenyek, sportvetélkedők, ügyességi versenyek várnak a résztvevőkre

2018. május 18-án a Mészöly napok zárónapján „M3 – Menő Menza a Mészölyben EFOP-1.8.5-17-2017-00325 pályázat a Mészöly Géza Általános Iskoláért Alapítvány szervezésében, az „Együtt mozog az iskola” program keretén belül akadályversenyt tartottunk az alsó és felső tagozat számára.

Fő témánk az egészséges táplálkozás és mozgás volt. Nyolc ügyességi állomáson keresztül mutathatták meg tájékozottságukat a gyerekek. Megmutathatták milyen jól tudnak célba dobni, puzzle-t kirakni, kincseket szerezni, diót gyűjteni… és még sorolhatnám. A verseny végére mindenki nagyon elfáradt, de élménnyel teli pillanatokkal vidáman érkeztek meg a célba.

Ezen a napon mindenki győztes volt, senki sem távozott üres kézzel. Minden osztály elismerő oklevelet a gyerekek müzli szeletet kaptak.