Nemzetközi Könyvajándék Nap 2020


  • 2020. február 14.
  • Hírek
  • Tanév: 2019-2020
Iskolánk tanulói is csatlakoztak a Nemzetközi Könyvajándék Naphoz. Remek alkalom volt ez arra, hogy felhívjuk a figyelmet a könyvek, az olvasás fontosságára.

A programban minden osztály részt vett, szívesen cseréltek könyvet kicsik és nagyok.
A 4.b osztályos tanulók meglepetéssel készültek iskolánk legkisebb tanulóinak. Egész héten olyan általuk kedvelt mesekönyveket gyűjtöttek, amelyek a kis első osztályosokat is megérintik, a legkisebbekhez szólnak. A nevezetes napon került sor a könyvek átadására, melyet mindkét korosztály nagy izgalommal várt. A megajándékozás után a kicsik a könyvekből rövid kis részeket olvastak fel a negyedikeseknek.
Öröm volt látni a sok csillogó szempárt, velük osztozni ebben a varázslatos élményben.