Mészölyös Diáksport Nap 2017.


  • 2017. szeptember 29.
  • Hírek
  • Tanév: 2017-2018
Iskolánk is csatlakozott az Európai Diáksport Nap programhoz. Ezen a napon több sportolási lehetőség közül választhattak iskolánk tanulói, tanárai.

Iskolánk is csatlakozott az Európai Diáksport Nap programhoz. Ezen a napon több sportolási lehetőség közül választhattak iskolánk tanulói, tanárai.

Zenés reggeli tornával kezdődött a nap, ahol 350 diák egyszerre mozgott.

A nap folyamán az alsósok vidám gyorsasági és ügyességi versenyeken, tűzharc kidobóban vettek részt, míg a felsősök és a pedagógusok sikeresen teljesítették a diáksport nap kiírt futótávját, a 2017 métert.

A sportpályákon labdarúgás és kézilabda sportágakban versengtek, kötélhúzásban küzdöttek meg egymással a gyerekek. A tollaslabdát és a pingpongot kedvelő diákok köredzéseken mérhették össze tudásokat.

Mindenki jól érezte magát ezen a napon, mindenki győztese volt ennek a napnak.

 

Toldi Lászlóné