Fenntarthatósági Témahét az iskolában 2020. október 09. • Hírek • Tanév: 2020-2021 Ökoiskolaként kiemelt nevelési területünk a környezeti- és fenntarthatóságra nevelés, így iskolánk már ötödik éve vesz részt a Fenntarthatósági Témahét programjaiban. Kapcsolódó galéria A galéria további képeinek megtekintéséhez kattintson ide »