Európai Diáksport Nap 2022


  • 2022. szeptember 30.
  • Hírek
  • Tanév: 2022-2023.
Iskolánk 2022-ben is csatlakozott az Európai Diáksport Nap programhoz.

A napot az egész iskolát megmozgató közös reggeli tornával kezdtük, melyen a diákokon kívül részt vettek az iskola dolgozói és a szülők is.

A nap témája iskolánkban a labda volt. Ezen a napon a labdát taneszközként is használtuk a tanórákon.Az osztályok promóciós plakátokat készítettek, melyekkel szívesen fotózkodtak.

Az idei tanévben is szerveztünk különböző játékos labdás versenyeket. Az iskola sokféle ügyességet igénylő eszközzel rendelkezik, így változatos feladatokat állítottak össze az iskola pedagógusai.  A versenyeken nemcsak az nyert, aki győzött, hanem minden résztvevő, hiszen a vidám sporttal eltöltött közös idő összekovácsolta a közösséget is.