"Mészöly40" programsorozat_rajzos délután


  • 2023. október 13.
  • Hírek
  • Tanév: 2023-2024.
„Mészöly40” programsorozatunk keretében rajzos délutánt szerveztünk.

A jeles eseményen iskolánk tanulóin kívül a Sárszentmiklósi Általános Iskola, a Cecei Általános Iskola, az Alapi Általános Iskola, a Mezőszilasi Németh László Általános Iskola, a Sárbogárdi Petőfi Sándor Gimnázium, a Fatimai Boldogasszony Általános Iskola és Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola Szent István Tagiskolája tanulói is részt vettek.

Első feladatként asszociációs rajzot készítettek az érdeklődő diákok. A zsűrinek nehéz dolga volt az értékelésnél a szebbnél szebb alkotást látva. Horváth Bence (1. hely – MGÁI Szent István Tagiskola), Magyar Réka Szofi ( 2. hely – Petőfi Sándor Gimnázium) és Mészáros Kristóf Ádám (3. hely – Cecei Általános Iskola) rajzait ítélték a legjobbaknak.

Második feladatként csendéletet rajzoltak az ügyes kezű tanulók. Moravecz Roland (1. hely – Mészöly Géza Általános Iskola), Dörögdi Lotti (2. hely – Petőfi Sándor Gimnázium) és Jakab Lilla (3. hely- Sárszentmiklósi Általános Iskola) alkotásait  díjazta a zsűri.

Gratulálunk!

Köszönjük, hogy megtisztelték iskolánk rendezvényét!