Területi Kerékpáros Iskola Kupa


  • 2017. április 20.
  • Hírek
  • Tanév: 2016-2017
A Sárbogárdi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya iskolánkban rendezte meg a Kerékpáros Iskola Kupa országos versenysorozatának területi versenyét.

A verseny célja a kerékpáros közlekedési szabályok elmélyítése, a gyermekek biztonságos közlekedésre nevelése volt. A megnyitón Fekti Csaba r.százados felhívta a tanulók figyelmét a kerékpáros közlekedés veszélyeire a szabályok ismeretének, betartásának fontosságára.

A versenyen 38 tanuló vett részt, ahol KRESZ és kerékpáros ügyességi feladatokban mérhették össze tudásukat.

Az ügyességi pályán a korántsem könnyű pályaelemeket nagy összpontosítással, ügyességgel oldották meg a versenyzők.

Az értékes díjak és oklevelek átvétele mellett a verseny valamennyi résztvevője láthatósági ajándékkal tért haza.

A leggyorsabb és legügyesebb versenyzők nyerték el a jogot, hogy ott legyenek május 9-én Székesfehérváron a megyei döntőben. Iskolánkat Molnár Martin (8.b), Móré Zita (3.b), Zsebők Laura (4.b), Gereny Marcell (4.b) és Csepregi Szabolcs (4.a) képviseli. 

Toldi Lászlóné