A Mészöly virágosításáért?!


  • 2018. május 03.
  • Hírek
  • Tanév: 2017-2018
Iskolánk alapvető nevelési elve a környezettudatos életre való nevelés. Nagyon fontosnak tartjuk, hogy tanulóink esztétikus és szép környezetben tölthessék mindennapjaikat. Ennek érdekében folyamatosan gondozzuk, virágosítjuk és parkosítjuk iskolánkat. Egy megnyert pályázat keretében sok fa és bokor került elültetésre annak érdekében is, hogy megvédjük gyermekeinket a kinti játék során a nap káros sugaraitól.

A fás szárú növények mellett virágokat is ültettünk a KRESZ park kerítéséhez. Megdöbbenéssel tapasztaltuk, hogy ezeket a kis növényeket a 4 napos hosszú hétvége alatt eltulajdonították.

Iskolánk mindenki számára nyitott a tanítási idő után, ám ezután nagyon aggódunk, hogy mi lesz a sorsuk az újonnan ültetett fáinknak és a még megmaradt virágainknak.

Kérünk minden jó érzésű embert, hogy óvjuk és védjük közösen a Mészöly környezetét!

 

A Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola dolgozói és tanulói