Területi szépkiejtési verseny - Sárszentmiklós
- 2021. október 20.
- •
- Versenyek, eredmények
- •
- Tanév: 2021-2022
A Sárszentmiklósi Általános Iskolában rendezett Területi szépkiejtési versenyen iskolánkat Ambrózi- Nagy Sebestyén (3.a) és Papp Boglárka (4.a) képviselte.
Sebestyén és Boglárka is első helyezést értek el, így bejutottak a megyei versenyre, mely a székesfehérvári Kodály Zoltán Általános iskolában kerül megrendezésre.
Felkészítő:
Ambrózi- Nagy Barnabás - Kiss Mónika
Papp Boglárka - Ambróziné Mikuli Margit
Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek!